Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Размер | Компактни |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkCentre neo 30s Gen 5 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (10-ядрен, 16-нишков, 3.60 - 4.90GHz, 24MB кеш) |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics (споделена памет) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - DDR5, 5200MHz |
| Solid state drive (ssd) | |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
В комплекта са включени мишка и клавиатура! |
| Захранване | 180W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Клавиатура | Кирилизация |
| Офис програма | |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
