Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Умерено игрово натоварване |
| Размер | Стандартни |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkCentre M70t Gen 6 |
| Дънна платка | Intel Q870 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225 (10-ядрен, 10-нишков, 2.70 - 4.90GHz, 20MB кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - DDR5, 5600MHz |
| Solid state drive (ssd) | 512GB SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
|
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
