Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Тежко игрово натоварване |
| Размер | Стандартни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Legion T7 |
| Дънна платка | Intel Z790 |
| Процесор | Intel Core i9-13900KF (24-ядрен, 32-нишков, 2.20 - 5.80GHz, 36MB кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4080 (16GB GDDR6) |
| Оперативна памет | 32GB (2x 16384MB) - DDR5, 5600MHz |
| Solid state drive (ssd) | 1TB SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.1 |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
|
| Захранване | 1200W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Не |
| С мишка и клавиатура | Не |
