Характеристики
| Платформа | Intel |
|---|---|
| Подходящ за | Тежко игрово натоварване |
| Размер | Стандартни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Legion T7 |
| Дънна платка | Intel Z690 |
| Процесор | Intel Core i9-12900KF (16-ядрен, 24-нишков, 3.20 - 5.20GHz, 30MB Keш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti (12GB GDDR6X) |
| Оперативна памет | 64GB (4x 16384MB) - DDR5, 4800MHz |
| Solid state drive (ssd) | 2TB SSD NVMe + 1TB SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.1 |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
|
| Допълнителна информация |
Слотове за разширение:
|
| Захранване | 850W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Не |
| С мишка и клавиатура | Не |
