Характеристики
| Подходящ за | Бизнес и образование |
|---|---|
| Размер | Компактни |
| Серия | IdeaCentre H520e |
| Дънна платка | Lenovo |
| Процесор | Intel Pentium G3220 (2-ядрен, 3.00 GHz, 3MB кеш) |
| Видеокарта | AMD Radeon R5 235 (1GB DDR3) |
| Оптично устройство | DVD записващо устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Интерфейси |
Портове:
Разширени портове:
В комплекта са включени клавиатура и мишка! |
| Захранване | 240W |
| Операционна система | без операционна система |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
