Характеристики
| Платформа | AMD |
|---|---|
| Подходящ за | Леко игрово натоварване |
| Размер | Компактни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Phantom |
| Дънна платка | ASRock B450M-HDV |
| Процесор | AMD Ryzen 5 2600X (6-ядрен, 12-нишков, 3.60 - 4.20 GHz, 16MB L3 кеш) |
| Видеокарта | ASRock Phantom Gaming X Radeon RX 580 8G (8GB GDDR5) |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
Преден панел:
Заден панел:
Видео карта:
|
| Допълнителна информация |
Поставен е воден охладител на процесора RAIDMAX Cobra 240 RGB. |
| Захранване | 600W (RAIDMAX RX-600AE-M Cobra) |
| Операционна система | без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Не |
