Характеристики
| Платформа | AMD |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Размер | Стандартни |
| Цвят | Черен |
| Серия | Office |
| Дънна платка | MSI A520M-A PRO |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200G (4-ядра / 4-нишки, 3.60 - 4.00GHz, 4MB L3 кеш, 65W) |
| Охладител | Стандартен, в комплект с процесора |
| Видеокарта | AMD Radeon Graphics (споделена памет) |
| Оперативна памет | |
| Solid state drive (ssd) | 256GB Western Digital SSD NVMe |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| Оптично устройство | без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
... |
| Допълнителна информация |
Конфигурацията е подходяща за всички офис приложения и ежедневна работа. По желание и избор на клиента е възможно добавянето на допълнителни дискове, както и отделна видеокарта в допълнение към вграденото видео на процесора. Това може да позволи свързването на повече монитори или работа с по-тежки графични приложения, за които е препоръчително наличието на отделна такава. Кутия: Cougar MG130 |
| Захранване | Makki PSU ATX-500W |
| Операционна система | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Не |
