Характеристики
| Подходящ за | Бизнес и образование |
|---|---|
| Размер | Компактни |
| Серия | Veriton |
| Дънна платка | Acer |
| Процесор | AMD A4-5300 (2-ядрен, 3.40GHz, 1MB кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce GT 620 (1GB DDR3) |
| Оптично устройство | DVD записващо устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
В комплекта са включени клавиатура и мишка! |
| Захранване | 200 / 300 W |
| Операционна система | без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| HDMI / Display port | Не |
| С мишка и клавиатура | Да |
