Характеристики
| Подходящ за | Бизнес и образование |
|---|---|
| Размер | Компактни |
| Серия | Aspire XC |
| Дънна платка | Acer |
| Процесор | Intel Celeron G1840 (2-ядрен, 2.80 GHz, 2MB кеш) |
| Видеокарта | NVIDIA GeForce GT 705 (1GB DDR3) |
| Оптично устройство | DVD записващо устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек |
| Интерфейси |
Портове преден панел:
Портове заден панел:
Разширени портове:
Размери:
В комплекта са включени мишка и клавиатура! |
| Захранване | 200 W |
| Операционна система | без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца гаранция (12 месеца международна. 24 месеца Collect&Return за България - при техническа неизправност, куриер транспортира лаптопа до сервизен център. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център) |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
