Характеристики
| Подходящ за | Бизнес и образование |
|---|---|
| Размер | Компактни |
| Серия | Aspire TC-215 |
| Дънна платка | Acer |
| Процесор | AMD A6-6310 (4-ядрен, 1.80 GHz, 2MB кеш) |
| Видеокарта | AMD Radeon R5 310 (2GB DDR3) |
| Оптично устройство | DVD записвачка |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Интерфейси |
Разширителни портове:
Размери: 17.5 x 38.05 x 41.37 В комплекта са влкючени мишка и клавиатура! |
| Захранване | 200-300W |
| Операционна система | Linux |
| Гаранция | 24 месеца гаранция (12 месеца международна. 24 месеца Collect&Return за България - при техническа неизправност, куриер транспортира лаптопа до сервизен център. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център) |
| HDMI / Display port | Да |
| С мишка и клавиатура | Да |
