Характеристики
| Марка | Zalman |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 20-23 dBA |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Zalman |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 20-23 dBA |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:825 €
1613.57 лв.
Цена:45 €
88.01 лв.
Цена:462 €
903.60 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:132 €
258.17 лв.
Цена:122 €
238.61 лв.