Характеристики
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | N/A |
| Въздушен поток | N/A |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | N/A |
| Въздушен поток | N/A |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:117 €
228.83 лв.
Цена:1022 €
1998.87 лв.
Цена:184 €
359.87 лв.
Цена:1748 €
3418.80 лв.
Цена:61 €
119.31 лв.