Характеристики
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 20.8 dBA |
| Въздушен поток | 46.58 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Xigmatek |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500 rpm |
| Ниво на шум | 20.8 dBA |
| Въздушен поток | 46.58 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:204 €
398.99 лв.
Цена:110 €
215.14 лв.
Цена:33 €
64.54 лв.
Цена:710 €
1388.64 лв.
Цена:802 €
1568.58 лв.
Цена:173 €
338.36 лв.