Характеристики
| Марка | Thermaltake |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 19.5 dBA |
| Въздушен поток | 40.997 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Thermaltake |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 19.5 dBA |
| Въздушен поток | 40.997 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:27 €
52.81 лв.
Цена:1089 €
2129.91 лв.
Цена:460 €
899.69 лв.
Цена:326 €
637.60 лв.
Цена:125 €
244.48 лв.
Цена:229 €
447.89 лв.