Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 63CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1500rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 63CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:117 €
228.83 лв.
Цена:24 €
46.94 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.
Цена:26 €
50.85 лв.