Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4000rpm |
| Ниво на шум | 27dBA |
| Въздушен поток | 16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 50 мм |
| Обороти | 4000rpm |
| Ниво на шум | 27dBA |
| Въздушен поток | 16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:50 €
97.79 лв.
Цена:618 €
1208.71 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.
Цена:42 €
82.15 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
ПЦД:
61€
Цена:39 €
76.28 лв.