Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 21 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 60 мм |
| Обороти | 4000rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 21 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:501 €
979.87 лв.
Цена:107 €
209.27 лв.
Цена:214 €
418.55 лв.
Цена:757 €
1480.57 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
ПЦД:
139€
Цена:105 €
205.36 лв.