Характеристики
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 30 мм |
| Обороти | 8500rpm |
| Ниво на шум | 21dBA |
| Въздушен поток | 4CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Spire |
|---|---|
| Размери (mm) | 30 мм |
| Обороти | 8500rpm |
| Ниво на шум | 21dBA |
| Въздушен поток | 4CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:1149 €
2247.26 лв.
Цена:168 €
328.58 лв.
Цена:2346 €
4588.39 лв.
Цена:27 €
52.81 лв.
ПЦД:
39€
Цена:35 €
68.45 лв.
ПЦД:
919€
Цена:849 €
1660.51 лв.