Характеристики
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23.4 dBA |
| Въздушен поток | 41.20 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23.4 dBA |
| Въздушен поток | 41.20 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:418 €
817.54 лв.
Цена:368 €
719.75 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.
Цена:1022 €
1998.87 лв.
Цена:940 €
1838.49 лв.
Цена:422 €
825.36 лв.