Характеристики
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 39.7CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Segotep |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Ниво на шум | 23 dBA |
| Въздушен поток | 39.7CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:107 €
209.27 лв.
ПЦД:
22€
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:899 €
1758.30 лв.
Цена:131 €
256.21 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:460 €
899.69 лв.