Характеристики
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 19.8 dBA |
| Въздушен поток | 50 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | RAIDMAX |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 19.8 dBA |
| Въздушен поток | 50 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 12 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:4 €
7.82 лв.
Цена:301 €
588.71 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.
Цена:168 €
328.58 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.