Характеристики
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 17.8 dBA |
| Въздушен поток | 107.5 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Noctua |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 17.8 dBA |
| Въздушен поток | 107.5 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:383 €
749.09 лв.
Цена:112 €
219.05 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
ПЦД:
46€
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:480 €
938.80 лв.
Цена:52 €
101.70 лв.