Характеристики
| Марка | Makki |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 22 dBA |
| Въздушен поток | 40.9 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Makki |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1100 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 22 dBA |
| Въздушен поток | 40.9 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Да |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
ПЦД:
185€
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:192 €
375.52 лв.
Цена:122 €
238.61 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:26 €
50.85 лв.
Цена:26 €
50.85 лв.