Характеристики
| Марка | Lian Li |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 500~1500RPM |
| Ниво на шум | 30dB (A) |
| Въздушен поток | 70.5 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Lian Li |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 500~1500RPM |
| Ниво на шум | 30dB (A) |
| Въздушен поток | 70.5 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:1135 €
2219.88 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.
Цена:158 €
309.02 лв.
Цена:126 €
246.44 лв.
Цена:80 €
156.47 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.