Характеристики
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 450 - 1500rpm |
| Ниво на шум | 27.8 dBA |
| Въздушен поток | 80.6/137.02 CFM/CMH |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 450 - 1500rpm |
| Ниво на шум | 27.8 dBA |
| Въздушен поток | 80.6/137.02 CFM/CMH |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:11 €
21.51 лв.
ПЦД:
491€
Цена:479 €
936.85 лв.
Цена:33 €
64.54 лв.
Цена:874 €
1709.40 лв.
ПЦД:
625€
Цена:505 €
987.70 лв.
Цена:2339 €
4574.70 лв.