Характеристики
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 64.8 / 110.16 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Въздушен поток | 64.8 / 110.16 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:33 €
64.54 лв.
Цена:204 €
398.99 лв.
Цена:110 €
215.14 лв.
Цена:33 €
64.54 лв.
Цена:710 €
1388.64 лв.
Цена:802 €
1568.58 лв.