Характеристики
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 750 - 1500 rpm |
| Ниво на шум | 12 - 25.5 dBA |
| Въздушен поток | 58 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Gelid |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 750 - 1500 rpm |
| Ниво на шум | 12 - 25.5 dBA |
| Въздушен поток | 58 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:133 €
260.13 лв.
Цена:209 €
408.77 лв.
Цена:84 €
164.29 лв.
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.