Характеристики
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19 dBA |
| Въздушен поток | 46.7 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Да |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Gamdias |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 19 dBA |
| Въздушен поток | 46.7 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Да |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:129 €
252.30 лв.
Цена:147 €
287.51 лв.
Цена:145 €
283.60 лв.
Цена:110 €
215.14 лв.
Цена:116 €
226.88 лв.
Цена:81 €
158.42 лв.