Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 19.4 dBA |
| Въздушен поток | 63.33 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 19.4 dBA |
| Въздушен поток | 63.33 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
ПЦД:
969€
Цена:899 €
1758.30 лв.
Цена:81 €
158.42 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.