Характеристики
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Fractal Design |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Ниво на шум | 34.1 dBA |
| Въздушен поток | 103.85 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:192 €
375.52 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.
ПЦД:
777€
Цена:654 €
1279.12 лв.
Цена:79 €
154.51 лв.
Цена:598 €
1169.59 лв.
Цена:120 €
234.70 лв.