Характеристики
| Марка | EZDIY |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1600 rpm |
| Волтаж | 5v |
| Ниво на шум | 30dBA |
| Въздушен поток | 35.8 |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | EZDIY |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1600 rpm |
| Волтаж | 5v |
| Ниво на шум | 30dBA |
| Въздушен поток | 35.8 |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:1631 €
3189.97 лв.
Цена:33 €
64.54 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:120 €
234.70 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:93 €
181.89 лв.