Характеристики
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1300 rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 65.16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1300 rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 65.16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:5 €
9.78 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
Цена:6 €
11.74 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
Цена:1492 €
2918.11 лв.