Характеристики
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1300 rpm |
| Ниво на шум | 26dB(A) |
| Въздушен поток | 65.16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1300 rpm |
| Ниво на шум | 26dB(A) |
| Въздушен поток | 65.16CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:1692 €
3309.28 лв.
ПЦД:
499€
Цена:419 €
819.50 лв.
ПЦД:
1507€
Цена:1329 €
2599.31 лв.
ПЦД:
79€
Цена:69 €
134.95 лв.
Цена:480 €
938.80 лв.
Цена:1109 €
2169.02 лв.