Характеристики
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Въздушен поток | 64.13 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | DeepCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Въздушен поток | 64.13 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:311 €
608.27 лв.
Цена:455 €
889.91 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:61 €
119.31 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.