Характеристики
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 16.6dB(A) |
| Въздушен поток | 64.37 / 109.42 |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | COUGAR |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 16.6dB(A) |
| Въздушен поток | 64.37 / 109.42 |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:636 €
1243.91 лв.
Цена:418 €
817.54 лв.
Цена:439 €
858.61 лв.
Цена:802 €
1568.58 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.