Характеристики
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 800 - 1725 rpm |
| Ниво на шум | 18-30 dBA |
| Въздушен поток | 54.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 800 - 1725 rpm |
| Ниво на шум | 18-30 dBA |
| Въздушен поток | 54.4 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:164 €
320.76 лв.
Цена:87 €
170.16 лв.
Цена:1743 €
3409.02 лв.
Цена:122 €
238.61 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.