Характеристики
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1150rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 62 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Corsair |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1150rpm |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Въздушен поток | 62 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:388 €
758.86 лв.
Цена:120 €
234.70 лв.
Цена:108 €
211.23 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.
Цена:158 €
309.02 лв.
Цена:109 €
213.19 лв.