Характеристики
| Марка | Cooler Master |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 19.2 dBA |
| Въздушен поток | 31.53 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Cooler Master |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 19.2 dBA |
| Въздушен поток | 31.53 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:930 €
1818.93 лв.
Цена:57 €
111.48 лв.
ПЦД:
287€
Цена:259 €
506.56 лв.
Цена:89 €
174.07 лв.
Цена:117 €
228.83 лв.
Цена:51 €
99.75 лв.