Характеристики
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 16 dBA |
| Въздушен поток | 53 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | CHIEFTEC |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 16 dBA |
| Въздушен поток | 53 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:472 €
923.16 лв.
Цена:166 €
324.67 лв.
Цена:1902 €
3720.00 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:103 €
201.45 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.