Характеристики
| Марка | Bitfenix |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 22dB |
| Въздушен поток | 42 CFM±10% |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | Bitfenix |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Ниво на шум | 22dB |
| Въздушен поток | 42 CFM±10% |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.
Цена:680 €
1329.97 лв.
Цена:176 €
344.23 лв.
Цена:47 €
91.92 лв.