Характеристики
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1900 rpm (+/-10%) |
| Волтаж | 5v |
| Ниво на шум | 29 dB(A) |
| Въздушен поток | 76 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1900 rpm (+/-10%) |
| Волтаж | 5v |
| Ниво на шум | 29 dB(A) |
| Въздушен поток | 76 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:29 €
56.72 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.
Цена:304 €
594.57 лв.
Цена:117 €
228.83 лв.
Цена:3 €
5.87 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.