Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 72.8 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1700 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 72.8 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:3392 €
6634.20 лв.
ПЦД:
115€
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:27 €
52.81 лв.
ПЦД:
20€
Цена:17 €
33.25 лв.