Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 200-1800 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Въздушен поток | 56.3 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 200-1800 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Въздушен поток | 56.3 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
ПЦД:
138€
Цена:115 €
224.92 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
ПЦД:
246€
Цена:209 €
408.77 лв.
Цена:935 €
1828.71 лв.
Цена:453 €
885.99 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.