Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 21.2 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 21.2 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:22 €
43.03 лв.
Цена:32 €
62.59 лв.
Цена:219 €
428.33 лв.
Цена:4 €
7.82 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:179 €
350.09 лв.