Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 0.4 Sone |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
Typical Voltage:12V DC |
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 92 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 0.4 Sone |
| Въздушен поток | - |
| Описание |
Typical Voltage:12V DC |
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:6 €
11.74 лв.
Цена:64 €
125.17 лв.
ПЦД:
55€
Цена:45 €
88.01 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.
ПЦД:
69€
Цена:49 €
95.84 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.