Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 31 CFM/ 52.7 m³/h |
| Въздушен поток | 22.5 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 31 CFM/ 52.7 m³/h |
| Въздушен поток | 22.5 dBA |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:564 €
1103.09 лв.
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:178 €
348.14 лв.
Цена:853 €
1668.33 лв.
Цена:70 €
136.91 лв.
Цена:58 €
113.44 лв.