Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 15.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 1200 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 13 dBA |
| Въздушен поток | 15.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:30 €
58.68 лв.
Цена:240 €
469.40 лв.
Цена:107 €
209.27 лв.
Цена:904 €
1768.08 лв.
Цена:736 €
1439.50 лв.
Цена:104 €
203.41 лв.