Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 31 CFM / 52.7 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 80 мм |
| Обороти | 2000 rpm |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Въздушен поток | 31 CFM / 52.7 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 72 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
ПЦД:
29€
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:2057 €
4023.16 лв.
Цена:1035 €
2024.29 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
ПЦД:
255€
Цена:239 €
467.45 лв.