Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1800 rpm |
| Ниво на шум | 0.6 Sone |
| Въздушен поток | 104 CFM / 176 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 140 мм |
| Обороти | 1800 rpm |
| Ниво на шум | 0.6 Sone |
| Въздушен поток | 104 CFM / 176 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:20 €
39.12 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:24 €
46.94 лв.
Цена:265 €
518.30 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.