Характеристики
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1800 rpm |
| Ниво на шум | 0.5 Sone |
| Въздушен поток | 69 CFM / 117 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | Arctic |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1800 rpm |
| Ниво на шум | 0.5 Sone |
| Въздушен поток | 69 CFM / 117 m³/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 120 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:82 €
160.38 лв.
Цена:15 €
29.34 лв.
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:117 €
228.83 лв.
Цена:124 €
242.52 лв.
Цена:27 €
52.81 лв.